ANAMUR'UN SESİ
"Anamur'un ve Anamurluların Buluşma Adresi ve Gerçek Sesi..."
arama   site haritası
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        ANAMUR'U TEKRAR ALACAĞIZ

MHP Anamur İlçe Başkan Vekili Hikmet NARCI yapılan yemekli istişare toplantısıyla ilgili açıklamalar yaptı…

Açıklama aynen şöyledir:

"MHP Anamur İlçe Teşkilat Yöneticileri, Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Özateş, Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Sayın Ahmet BUKAN Bey ve Saygıdeğer eşleriyle beraber öğle yemeğinde bir araya gelip, bir değerlendirme toplantısı yaptık."

      09.10.2013'da www.anamurunsesi.com yazdı.


        ANAMUR’U TEKRAR ALACAĞIZ

MHP Anamur İlçe Başkan Vekili Hikmet NARCI yapılan yemekli istişare toplantısıyla ilgili açıklamalar yaptı…

Açıklama aynen şöyledir:

"MHP Anamur İlçe Teşkilat Yöneticileri, Ülkü Ocakları Başkanı Erkan Özateş, Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Sayın Ahmet BUKAN Bey ve Saygıdeğer eşleriyle beraber öğle yemeğinde bir araya gelip, bir değerlendirme toplantısı yaptık.

Yönetim Kurulu Üyelerimizin Anamur’da olanlarının tam kadro katıldığı yemekli istişare toplantısında Anamur’da seçimi tekrar kazanmak için neler yapmak ve neleri yapmamak gerektiği masaya yatırıldı.

Anamur Belediye Başkanı Aday Adayımız Ramazan YALÇIN : “Yemekli istişare toplantımıza katılmanızdan dolayı başta Ahmet BUKAN ağabeyime, eşleri hanımefendiye, siz değerli Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın Kolları Başkanımıza, Değerli Ülkü Ocakları Başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu bir veda yemeği değil, tam aksine daha sıkı sarılma, saflarımızı sıklaştırma, birlik ve beraberliğimizi pekiştirme yemeğidir. Ben sizlerin bana İlçe Başkanı olarak 2009’dan bu güne kadar olduğunuz mükemmel destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Dün ne isek bugün de aynıyız. Bugün ne isek de yarın aynı kalacağımızın sözünü veriyorum. Hayırlısı ise; Anamur’a ve sizlere daha iyi hizmet edebilmek için Anamur Belediye Başkanlığına aday oldum. Yüce Allah vebalden uzak,4500 şehidin kemiklerini sızlatmayacak, kul hakkına girmeyecek hizmetleri hep beraber yapmamızı nasip eylesin inşallah; aksi olacaksa, hayırlı değilse nasip eylemesin inşallah. Anamur’a, halkımıza hizmet eden, taşı taş üstüne koyan herkesten Allah razı olsun. Ben inanıyorum ki; bu birlik ve beraberlikle biz Anamur’u tekrar ve daha güçlü alacağız inşallah…’’dedi.

Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Ahmet BUKAN Bey de : “Ramazan Başkanımıza bu güzel organizasyonda bizleri İlçe Teşkilatımız, Ocak ve Kadın Kolları Başkanımızla bir araya getirdiği için çok teşekkür ederim.Her ülkücünün kendisine bir hedef koyması, ’’Ben İlçe Başkanı, Belediye Başkanı, İl Başkanı, vekil, bakan hatta Başbakan olacağım..’’diyerek kendisini yetiştirmesini ve yeri geldiğinde de ben de varım demesi gerektiğini söyledi. Bu bağlamda Sayın son İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanı aday adayımız Ramazan YALÇIN kardeşimin çıktığı yolun hayırlı ve uğurlu olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Anamur’u merkeziyle, beldeleriyle, köyleriyle çok iyi bildiği ve teşkilatın her kademesinde davamıza hizmet ettiği için pek fazla hata yapmayacağını da ümit ediyorum. Kırmadan dökmeden çok çalışmalıyız, Anamur’u ve Mersin’i muhakkak almalıyız, bu bizim için, ülkemiz için çok önemli. Görüyorum ki; şu samimi atmosfer de onu gösteriyor ki; başarmanıza hiçbir engel yok…’’dedi.

Başkan vekilimiz Hikmet Narcı bey de “Pazartesi akşam inşallah yeni ilçe başkanımızı seçeceğiz, aynı birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğiz. MHP’den, bizden kimse ayrışma beklemesin…’’dedi.

Ülkü Ocakları Başkanımız Erkan Özateş ‘de ‘’Biz Teşkilatın emrinde, Genel Merkezimizin emrindeyiz. Gönlümüz Ocağı ve davayı bilen bir yapı ile daha rahat bir seçim alabileceğimiz yönündedir. Bizler kimsenin düşmanı da değiliz, emir eri de. Genel Merkezimizden gelecek adayımız etrafında kenetlenmek mecburiyetindeyiz. Bütün adaylarımıza ve Ramazan Başkanımıza başarılar diliyorum…’’dedi.

Kadın Kolları Başkanımız Alime Yiğit de’’ Kadınların siyasette daha aktif olması gerekiyor, bu aşamada çalışmalar yapmalıyız. Teşkilatımızın yanında ve emrindeyiz. Bu organizasyon için Ramazan başkanıma ve bütün katılımcılara teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum..’’dedi...

Bütün katılımcılar BİRLİK-BERABERLİK İÇİNDE ANAMUR’U ALMA sözü vererek, toplantıyı sonlandıdık..."

**************************************************************

İşçi ve Bağ-Kur Emeklileri Muhtaç Yaşıyor

ÇETKODER: “Yüzde 10 barajı kalkmalı”

 

Son Ders Zili İle Okullar Tatil Oldu

Atanur Doğan İstanbul Suluboya Çalıştayı 2013

 

ÇİLEĞİN FAYDALARI SAYMAKLA BİTMİYOR

ANED KONGRESİNİ YAPIYOR

 

Umre Kayıtlarına Devam Ediliyor

TENİS BRANŞINDA SEZONUN İLK FİNALİ YAPILDI

 

 

**************************************************************

**************************************************************

 

HABERLERİMİZ TOPLAM

Web Counter

DEFA OKUNMUŞTUR

____________________________________________________________________________

 

"Anamur'un ve Anamurluların Buluşma Adresi ve Gerçek Sesi..."
ANAMUR'UN SESİ

   

  Başa Dön 

Yazdır

 
 
 
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır [Çınar Arıkan]