ANAMUR'UN SESİ
"Anamur'un ve Anamurluların Buluşma Adresi ve Gerçek Sesi..."
arama   site haritası
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             ADNAN GÜBBÜK’LE HAREKETE DEVAM

 

    MHP Anamur İlçe Yönetimi boşalan başkanlığa Adnan GÜBBÜK’ü oybirliğiyle seçti…

    İlçe Sekreteri Hikmet NARCI’nın yaptığı açıklama aynen şöyledir:

 

    “Partimiz 09 Eylül 2013 tarihinde akşam saat 19.30 da başkan vekili Hikmet Narcı başkanlığında toplanarak başkanlık konusunda yönetim kurulu üyeleri ile yapılan görüşmeleri anlattı. Her Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımız söz alarak tek tek görüşlerini bildirerek birlik ve beraberliğin bozulmasını bekleyenler var, siyasi rakiplerimiz hiç heveslenmesin, bizler tek yumruk olarak dimdik ayaktayız."

 

            08.09.2013'de www.anamurunsesi.com yazdı.        


            

                   ADNAN GÜBBÜK’LE HAREKETE DEVAM

 

    MHP Anamur İlçe Yönetimi boşalan başkanlığa Adnan GÜBBÜK’ü oybirliğiyle seçti…

 

     İlçe Sekreteri Hikmet NARCI’nın yaptığı açıklama aynen şöyledir:

 

    “Partimiz 09 Eylül 2013 tarihinde akşam saat 19.30 da başkan vekili Hikmet Narcı başkanlığında toplanarak başkanlık konusunda yönetim kurulu üyeleri ile yapılan görüşmeleri anlattı. Her Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımız söz alarak tek tek görüşlerini bildirerek birlik ve beraberliğin bozulmasını bekleyenler var, siyasi rakiplerimiz hiç heveslenmesin, bizler tek yumruk olarak dimdik ayaktayız. İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif ERSOY’un şiirinde ’ “Toplu atarsa yürekler top sindiremez’’ diyor. Bizlerin yürekleri toplu attıkça, ayrışma bekleyenler ancak rüya görürler. Geçen seçimde belediyeyi aldığımız gibi, önümüzdeki yerel seçimde de inşallah açık ara belediyeyi alacağız, büyük şehir belediyesi ile de taçlandıracağız’’diye söz verdiler. Onun için tek aday üzerinde karar kıldık, ilçe başkan adayımız Başkan Yardımcısı Adnan GÜBBÜK arkadaşımız dediler. Açık oylama yapıldı, yönetim kurulunun tamamının oyu ile Adnan GÜBBÜK ilçe başkanlığına seçildi.

 

 

    Adnan GÜBBÜK teşekkür konuşmasında :‘’Arkadaşlarıma güvenleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, beni onurlandırdınız, bu onura layık olmaya çalışacağım. Kimsenin şüphesi olmasın ki birliğimizin bozulmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın’’ dedi.

 

 

    Başkan vekili Hikmet NARCI : ‘’Seçilen arkadaşımızın her zaman yanındayız, bizler bir davaya inanmış, inandığı davanın askeri olan kişileriz .Başkanımız ve yönetim kurulundaki her arkadaşımız ve kadın kollarımız, yan kuruluşlarımızla ekip halinde yerel seçimde de genel seçimde de hedefe ulaşacağız, başaracağız inşallah. Sayın başkanın ve bizlerin Allah yardımcısı olsun’’ dedi.

 

    Yeni İlçe Başkanımız Adnan Gübbük beyi ilk tebrik eden eski İlçe Başkanımız ve Anamur Belediye Başkanı Aday Adayımız Ramazan Yalçın da ‘’Dün nasıl bir ve bütün isek yarın da aynı birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğimizi görmek beni çok duygulandırdı. Bütün arkadaşlarımızın aynı amaç doğrultusunda hemfikir olmaları, yeni Başkanımızı oy birliğiyle seçmeleri sebebiyle kendilerini tebrik ediyorum. Başkanımız Adnan Gübbük Beyi de yeni görevi sebebiyle kutluyor, başarılar diliyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.Dün olduğu gibi bugün de yarın da emrinizdeyim. Yüce Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.’’dedi.

 

 

    Toplantı yeni Başkanımız Adnan Gübbük Beyi Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızın teşekkür konuşmalarıyla sona erdi.”

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

1. Sayfa Haberleri İçin TIKLAYINIZ...

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

HABERLERİMİZ TOPLAM

Web Counter

DEFA OKUNMUŞTUR...

____________________________________________________________________________

 

"Anamur'un ve Anamurluların Buluşma Adresi ve Gerçek Sesi..."
ANAMUR'UN SESİ

   

  Başa Dön 

Yazdır

 
 
 
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır [Çınar Arıkan]